Warning (2): get_browser(): browscap ini directive not set [APP/Config/bootstrap.php, line 520]
Kredyt gotówkowy - czy na pewno na dowolny cel? - pośrednictwo kredytowe jedenwniosek.pl

12345-20-02
Opłata zgodna z taryfą operatora
dla połączeń stacjonarnych

Strona główna » Porady » Kredyt gotówkowy - czy na pewno na dowolny cel?

 

Kredyty gotówkowe to dzisiaj bezwzględnie jedne z najbardziej popularnych produktów bankowych. W zależności od oferty konkretnego banku mogą być udzielane na różne kwoty. Coraz częściej do minimum jest redukowany czas oczekiwania na przelanie środków oraz ilość wymaganych dokumentów, ponieważ banki starają się uatrakcyjniać swoją ofertę. Jedną z największych zalet kredytów gotówkowych jest fakt, że są one udzielane na dowolny cel.

Oznacza to, że otrzymane pieniądze mogą zostać spożytkowane przez klienta w uznany przez niego sposób, czy to na remont mieszkania, zakup samochodu, sprzętu RTV i AGD bądź wymarzone wakacje w ciepłych krajach. Dzisiaj, z racji ogromnej konkurencji wśród funkcjonujących na rynku banków, kredyt może zostać zaciągnięty nawet podczas zakupów, kiedy klient zorientuje się, że nie ma wystarczającej sumy pieniędzy, by nabyć konkretny produkt. W takich przypadkach, decyzja kredytowa jest podejmowana nawet w 15 minut i środki są natychmiast przelewane na konto klienta. Oczywiście, podobne rozwiązanie jest możliwe dzięki bankowości internetowej. Wniosek kredytowy klienci mogą złożyć w specjalnym panelu własnego konta bankowego w sieci.
   
Zaletą skorzystania z kredytu gotówkowego, na przykład w czasie kupowania samochodu, jest przede wszystkim fakt, że klient może zdecydować się na zakup dowolnego modelu samochodu niezależnie od jego wieku. Dla banku nie ma to znaczenia. Inaczej natomiast sprawa przedstawia się w przypadku kredytów samochodowych, ponieważ wówczas bank bierze pod uwagę pożądane przez klienta auto.

Reasumując, kredyty gotówkowe są dzisiaj udzielane przez banki na dowolny cel. Klient może więc swobodnie dysponować otrzymanymi pieniędzmi, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Owa swoboda jest w dużej mierze powodem, dla którego wiele osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki zresztą starają się wychodzić naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów i ułatwiają dostęp do tego rodzaju produktów, co spotyka się z dużym entuzjazmem kredytobiorców.

Znajdź kredyt

bez wychodzenia z domu!

  • jeden wniosek - wiele banków i instytucji
  • indywidualna decyzja kredytowa
  • wsparcie doradcy finansowego
Rata już od: 210,63 zł Trwa ładowanie...